قالب رایگان وردپرس

قالب وردپرس رایگان چیست؟

بعد از راه اندازی سایت خود با وردپرس،شما دسترسی کامل به یک سیستم مدیریت محتوا خواهید داشت.می توانید شروع به تولید محتوا،اضافه کردن صفحات،اضافه کردن دسته بندی و منوهای جدید به سایت و خیلی از کار های دیگر.اما باید به این موضوع دقت کنید که قالب و ظاهر سایت شما،قالب پیشفرض وردپرس است و برای اینکه سایت شما جذاب تر و کاربرپسند تر باشد نیاز به تغییر ظاهر سایت دارید.

با دانلود و نصب قالب رایگان بر روی وردپرس می توانید ظاهر سایت خود را تغییر دهید و آن را جذاب تر کنید.قالب های وردپرسی را طراحان و برنامه نویسان با ترکیب رنگ ها،فونت های مختلف و فرمت های طراحی به تولید رسانده اند.قالب رایگان وردپرس راه اندازی سایت را برای همگان آسان کرده است چرا که این قالب ها هیچ هزینه ای به همراه ندارند و در کمترین زمان ممکن می توان آن ها را نصب و در صورت نیاز آن هارا تغییر و شخصی سازی کرد.

تفاوت قالب رایگان و قالب پریمیوم وردپرس

قالب های وردپرس به دو دسته رایگان و غیر رایگان تقسیم می شوند که در زمینه های مختلف با هم تفاوت هایی دارند.در کل باید این موضوع را در نظر داشته باشید که امکانات قالب های اختصاصی به مراتب بیشتر از قالب رایگان وردپرس می باشد.

 • تفاوت در طراحی: هرچند که قالب های رایگان وردپرس طراحی قابل قبولی دارند اما طراحی و ظاهر قالب های پریمیوم برای سایت های حرفه ای می توانند مناسب تر و جذاب تر باشند.
 • تفاوت در امکانات: قالب های پریمیوم و یا اختصاصی وردپرس دارای امکانات و ویژگی های بیشتری نسبت به قالب های رایگان وردپرس هستند.
 • تفاوت در سرعت: قالب های اختصاصی به دلیل کد نویسی و بروزرسانی به صورت منظم از سرعت بیترس برخوردار هستند.
 • تفاوت قالب ها در پشتیبانی: قالب های اختصاصی دارای پشتیبانی و دسترسی های منظم تر و بهتری نسبت به قالب های رایگان دارند.
 • تفاوت در هزینه: برای تهیه قالب های اختصاصی نیاز به پرداخت هزینه به سایت های معتبر می باشد. در صورتی که قالب رایگان وردپرس کاملا رایگان می باشد.

قبل از اینکه قالب وردپرس را دانلود و نصب کنید به نیاز های وب سایتتان و همچنین میزان هزینه ای که می خواهید کنید توجه داشته باشید.هردو قالب (قالب رایگان و غیر رایگان) می تواند وابسته به نیاز هایی که سایت شما دارند متناسب باشد.اما اگر می خواعید وب سایت حرفه ای تری داشته باشید سعی کنید از قالب های اخصاصی استفاده کنید.

جهت دانلود قالب رایگان وردپرس و قالب اختصاصی وردپرس می توانید از سایت آیرونت استفاده کنید.

مزایا قالب رایگان وردپرس !!!

 • قالب رایگان وردپرس را می توانید بدون هیچ هزینه ای دانلود و مورد استفاده قرار دهید.اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که هدف اصلی کسانی که قالب های رایگان وردپرس را تولید می کنند برندینگ و شناخته شدن می باشد.به همین دلیل بعضی از قالب های رایگان بعد از مدتی آپدیت می شوند و شما برای آپدیت کردن بایستی که هزینه ای را پرداخت کنید.البته همه قالب ها به این شکل نیستند.
 • یکی دیگر از مزیت های قالب های رایگان سازگاری کامل با سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که امکان استفاده برای اکثر کسب و کار هارا به شما می دهد.
 • استفاده آسان از قالب رایگان وردپرس مزیت دیگری است که باید به آن اشاره کرد.این قالب ها به کدنویسی نیاز ندارند و استفاده از آن ها بسیار ساده می باشد.
 • قالب های رایگان وردپرس تا حد مناسبی قابل شخصی سازی می باشند.اما نه به اندازه قالب های اختصاصی و پریمیوم.

معایب قالب های رایگان وردپرس!!!

موضوعی که باید از آن اطلاع داشته باشید این است که هیچکدام از قالب های رایگان وردپرس بدون عیب نیستند و تولید کنندگان این قالب ها بدون درنظر گرفتن سود خود هرگز قالب رایگان را به کاربران اراوه نمی دهند.

 • بیشتر قالب های رایگان وردپرس از پشتیبانی و دسترسی های مناسب برخوردار نیستند و درصورت بروز مشکلات در سایت ناچار به تعویض قالب خواهید شد.
 • بعضی از قالب های رایگان امنیت سایت شما را به دلیل داشتن کد های نامناسب و مخرب به خطر می اندازند.
 • بعضی از قالب های رایگان از صفحه ساز استفاده نمی کنند.
 • به دلیل رایگان بودن و محدودیت در شخصی سازی امکان دارد افراد زیادی از این قالب ها استفاده کنند و طراحی سایتشان با سایت شما مشابه باشد.
 • قالب های رایگان به صورت منظم بروزرسانی نمی شوند.

قبل از دنلود قالب وردپرس رایگان به چه نکاتی باید توجه کرد؟

اولین نکته مهم این است که قالب های رایگان را از خود وردپرس و یا سایت های معتبر تهیه کنید.قبل از دانلود و نصب قالب رایگان وردپرس بر روی سایت خود به سازگاری قالب با نسخه وردپرس،امنیت و تعداد نصب آن توجه داشته باشید.برای اطلاع بیشتر از این قالب ها حتما نظرات کاربرانی که قالب را مورد استفاده قرار داده اند را مطالعه کنید.همچنین سعی کنید قالب هایی که پشتیبانی مناسب تری دارند را انتخاب کنید تا در ادامه با مشکل روبه رو نشوید.

از قالب رایگان وردپرس یا قالب اختصاصی وردپرس استفاده کنیم؟

همانطور که گفته شد برای نصب قالب وردپرس ابتدا باید به نیاز هایی که وب سایتتان دارد توجه داشته باشید و متناسب با این نیاز ها تصمیم بگیرید از قالب رایگان یا اختصاصی استفاده کنید. اگر میخواهید سایتی حرفه ای با بازدید بالا داشته باشید پیشنهاد میکنیم از قالب های پریمیوم استفاده کنید و اگر سایت شما سایتی کوچک است و به دنبال آزمون و خطا هستید قالب رایگان وردپرس می تواند انتخاب مناسبی باشد.

برای دانلود و استفاده از قالب رایگان وردپرس حتما از سایت های معتبر استفاده کنید و نکاتی که گفته شد را رعایت کنید.

قالب های رایگان و قالب های پریمیوم وردپرس را می توانید از آیرونت تهیه کنید.تیم ما قالب های وردپرس را با کیفیت بالا و کاملا استاندارد به شما عزیزان ارائه می دهد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 10 دقیقه است