خرید قالب وردپرس

بعد از نصب وردپرس،اولین و مهم ترین قدم برای راه اندازی وب سایت طراحی آن است. با خرید قالب وردپرس می توانید به راحتی و با کیفیت بالا سایت مورد نظر خود را طراحی کنید بدون اینکه در زمینه طراحی و برنامه نویسی تخصص داشته باشید.

قالب وردپرس چیست؟

منظور از قالب همان ظاهر و ساختار صفحات وب سایت است. با خرید قالب وردپرس می توانید به راحتی ساختار و ظاهر سات خود را ایجاد کنید. امروزه قالب های وردپرس متنوعی ایجاد شده است.نکته مهمی که باید در خرید قالب وردپرس به آن توجه کنید انتخاب قالب مناسب برای وب سایتتان است.چراکه قالب های وردپرسی انواع مختلفی دارد.

برای مثال اگر سایت شما سایت شرکتی است باید قالبی متناسب با زمینه کاری تهیه کنید.یا اگر قصد راه اندازی سایت فروشگاهی دارید باید قالب فروشگاهی وردپرس را تهیه کنید.

انواع قالب های وردپرس

امروزه قالب های وردپرسی تنوع بسیار بالایی دارند و کار طراحی سایت را برای دارندگان  سایت ها و بیزنس ها در هر زمینه ای را بسیار راحت کرده اند.

انواع قالب وردپرس:

 • قالب فروشگاهی
 • قالب شرکتی
 • تجارت الکترونیک
 • قالب شخصی و رزومه
 • قالب پزشکی
 • قالب خبری
 • قالب آموزشی
 • قالب وبلاگی
 • قالب کافه و رستوران
 • قالب بلاگری
 • مسافرتی و هتل
 • سرگرمی
 • سایت های پشتیبانی

برای خرید قالب وردپرس به چه نکاتی باید توجه کرد؟

قبل از خرید قالب وردپرس باید به نکات مهمی توجه کنید. نکاتی همچون امنیت،سرعت،ریسپانسیو بودن،سئو فرندلی بودن،سازگاری با افزونه های مختلف و …

تیم آیرونت تمامی این نکات را رعایت کرده و شما می توانید با خیال راحت قالب وردپرس مورد نظرتان را تهیه کنید.

امنیت و سرعت قالب وردپرس

در انتخاب و خرید قالب وردپرس توجه به کد نویسی استاندارد،امنیت و سرعت مناسب بسیار اهمیت دارد. به امنیت قالب توجه بالایی کنید چرا که بی توجهی به این موضوع می توتاند باعث هک شدن سایت شما نی بشود.

موضوع بعدی که باید به آن توجه شود سرعت وب سایت است.سرعت وب سایت تاثیر زیادی بر سئو و بهینه سازی می گذارد. بنابراین برای حل این مشکل سعی کنید از قالب هایی که سنگین نباشند و نیاز به افزونه های زیادی ندارند استفاده کنید.

ریسپانسیو بودن قالب

ریسپانسیو بودن وب سایت یعنی نمایش مناسب صفحات برای موبایل،تبلت و کامپیوتر. موقع خرید قالب وردپرس باید حتما به ریسپانسیو بئدن آن دقت شود.چراکه سرچ های گوگل در دستگاه های مختلفی مثل موبایل انجام می شود و رعایت نکردن ریپانسیو می تواند ضربه بدی به سایت و سئو سایت شما بزند.

سئو فرندلی بودن قالب

موضوع دیگری که باید در خرید قالب وردپرس به آن توجه کنید سئو فرندلی بودن آن است.چرا که قصد از راه اندازی وب سایت افزایش درآمد است و این موضوع نیاز به سئو خوب و دیده شدن در نتایج گوگل دارد.

سازگاری قالب با افزونه ها

شما برای ایجاد وب سایتی قوی نیاز به افزونه های مختلفی دارید.افزونه های سرعت،سئو،مدیریت و…

بنابراین باید حتما قالبی را تهیه کنید که با افزونه های مختلف وردپرس سازگار باشد و مشکلی را برای سایت شما ایجاد نکند.

جذابیت و رابط کاربری آسان

اگر قالبی برای سایتتنان بخرید که طراحی مناسب و جذاب نداشته باشد کاربر خیلی سریع سایت شما را ترک خواهد کرد.پس قبل از خرید قالب وردپرس حتما به جذابیت و کاربرپسند بودن آن توجه کنید.سعی کنید از قالب هایی که رابط کاربری آسانی دارند استفاده کنید.

قابلیت شخصی‌سازی

قابلیت شخصی سازی قالب به شما اجازه می دهد تا سیتتان را به هر شکلی که می خواهید شخصی سازی کنید.حتما قبل از تهیه قالب وردپرس به این ویژگی توجه داشته باشید.

پشتیبانی و آپدییت قالب وردپرس

سعی کنید قالبی را خریداری کنید که پشتیبانی و آپدیت منظم داشته باشد.رعایت این موضوع جهت رفع باگ های احتمالی قالب است پس حتما به این موضوع توجه کنید.

تمام نکاتی که برای خرید قالب وردپرس مهم و لازم است را تیم آیرونت به خوبی رعایت کرده تا با خیالی راحت قالب مورد نظر خود را خریداری کنید.

 

 

فهرست
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 10 دقیقه است