قوانین و مقررات وبسایت آیرونت به شرح زیر می باشد :

1.حذف کردن کپی رایت: بدون مشکل خواهد بود.اما اگر دوست داشتيد مي توانيد از ما حمايت كرده و اينكار رو نكنيد.

2. نحوه ارائه پشتیبانی: پشتیبانی از طریق بخش پشتیبانی برای قالبهای تجاری و از طریق بخش دیدگاهها برای قالب های رایگان، انجام خواهد شد.ضمنا پشتیبانی تلفنی آیرونت 24 ساعته، 7 روز هفته میباشد.

3.مدت زمان ارائه خدمات: درخواست نصب رایگان قالب ها بعد خرید انجام خواهد شد و مدت زمان نصب قالب ها بین 24 تا 48 ساعت خواهد بود همچنین جواب گویی به سوالات بعد از خرید از طریق تیکت بین 2 تا 24 ساعت متغییر خواهد بود.

(ما همچنان در تلاش هستیم که زمان این پروسه را به حداقل برسانیم)

4. نصب رایگان قالب ها: فقط قالب های تجاری که خریداری شده اند به صورت رایگان نصب می شوند همچنین نصب فقط بر روی وردپرس خام انجام می شود و نصب بر روی سایت های که مطالب و محصولاتی دارند با هزینه انجام میشود.

5. محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات: پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب است نه مشکلات و ارور های وردپرس (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود.

6. محدودیت کاربرد قالب: استفاده از قالب صرفاً روی یک دامین مجاز است (کلیه محصولات آیرونت کد باز بوده و برای نامحدود دامین میتوانید استفاده کنید اما فقط یک دامنه را پشتیبانی خواهیم کرد) استفاده روی دامنه های بیشتر، منجر به توقف پشتیبانی خواهد شد و یا اینکه برای استفاده از دامنه های بیشتر باید 50% قالب پرداخت شود تا پشتیبانی از دیگر دامنه ها هم انجام شود.

7.مشتریانی که قالب های ما را در سایر مارکت ها تهیه کرده اند پشتيباني صورت نميگیرد.

این بخش به مرور زمان تغییر خواهد کرد.

law book1
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 10 دقیقه است